Участь в державних закупівлях – це процес, до якого потрібно добре підготуватися. Перше, що потрібно зробити – це знайти акредитований електронний майданчик, схвалений системою ПроЗорро.

Українська універсальна біржа (УУБ) – це один з тих сервісів, що вже давно встиг себе зарекомендувати з позитивної сторони. На сайті tender.uub.com.ua можна завжди знайти найбільш актуальні оголошення й запропонувати свої послуги замовнику.

На що потрібно звертати увагу організатору торгів

Готуючи оголошення до його подальшої публікації на електронному майданчику, мало того, щоб просто вказати перелік документів. Враховуючи популярність системи тендерів і той факт, що пропозиції будуть приходити від самих різних компаній, потрібно віднестись до цього питання особливо уважно.

Особливо, це стосується технічних вимог. Враховуючи цей момент, вірогідність отримати товар низької якості значно зменшується.

Перше, що треба зробити – це максимально детально описати товар, в закупівлі якого зацікавлений замовник. Далі, потрібно прописати такі умови, як:

  • Кількісні;
  • Технічні;
  • Якісні.

Важливо, щоб в самому оголошенні була вся відповідна інформація стосовно того, якою повинна бути якість продукції.

Вказати відповідні технічні умови та прописати їх в системі не так просто, як це може здаватися на перший погляд. Особливо, це актуально, коли мова йде про більш складні товари. Це можуть бути якісь специфічні вироби, з якими важко розібратися самостійно.

В такому випадку, рекомендується прописувати умови не самому, а з допомогою спеціалістів відповідного відділу, які в цьому добре розуміють. Важливо, щоб в технічних умовах не було ніяких посилань на конкретний бренд або ж виробника. У випадках, коли без цього вже ніяк не обійтись, то цей момент повинен бути чітко обґрунтованим.

Вибір електронного майданчика

В залежності від обраного майданчика, кількість оголошень, функціонал сайту й кількість потенційних виконавців, можуть досить серйозно відрізнятись. Важливо, щоб обраний електронний майданчик був авторизований системою ПроЗорро.

Окрім цього, можна звертати увагу на популярність майданчика, кількість тендерів, відгуки й так далі. На даний момент, одним з найбільш розповсюджених й надійних сайтів вважається українська універсальна біржа (УУБ). Сервіс перевірений часом і в цьому впевнилася вже не одна сотня компаній, які провели державні замовлення саме за допомогою цього майданчика.